Michael Hansen

Direktør

michael@danban.org
+45 23414007

Spørg om: #medlemskab #partnerskab #PR
#lobbyarbejde #oplæg

Sisse Melsen

COO / Head of Operations

sisse@danban.org
+45 30225690

Spørg om: #generelle henvendelser #medlemskab #partnerskab #events #community #uddannelse

Elektra Botin

Marketing Manager

elektra@danban.org
+45 28112015

Spørg om: #event planlægning #sociale medier #branding #video #grafik #nyhedsbrev

Danny Malkowski

Investor Relations (KBH)

dannym@danban.org
+45 31366904

Spørg om: #startups #dealflow #vækstfonden #matchmaking #syndikater #investeringsmetoder #GDPR

Christian Vinther

Investor Relations (Aarhus)

christian@danban.org
+45 29712155

Spørg om: #startups #dealflow #matchmaking #syndikater #investeringsmetoder

Andreas Orloff

Analyst (studentermedhjælper)

andreas@danban.org
+45 61604812

Spørg om: #medlemsanalyse #statistik